Restauracja

Smacznie i zdrowo
Podziel się

Restauracja

Zarówno wystrój  jak i jakość potraw zachęci Państwa niewątpliwe do odwiedzenia naszej restauracji, nie tylko podczas wliczonych w cenę bufetowych śniadań, ale i na dodatkowo płatne obiadokolacje.

Specjalizujemy się w łączeniu kuchni domowej, absolutnie przy tym nie dopuszczając do użycia nowoczesnych „ułatwiaczy”  gastronomicznych w postaci półproduktów, gotowych dodatków czy tzw. „chemii”.

Nasze Kucharki przygotowują  wszystko domowymi sposobami, przy wykorzystaniu tylko lokalnych naturalnych warzyw (prosto od rolników) i wyselekcjonowanych mięs z codziennie świeżej dostawy.

Jesteśmy także otwarci na potrzeby dietetyczne naszych gości, na których to życzenie przygotowujemy odrębne posiłki. Od podstawowych wegetariańsko – wegańskich, przez zdrowotne jak np. alergiczne  – bezbiałkowe, po wynikające z przekonań religijnych czy uwarunkowań kulturowych.

W godzinach 8.00 – 10.00 zapraszamy na śniadania

Obfity bufet zimny z wędlinami, nabiałem oraz owocami i warzywami, dodatkowo stanowisko „fitness” oraz stanowisko gorące ze smaczną jajecznicą lub ciepłymi wędlinami, wspaniała aromatyczna kawa oraz wybór herbat smakowych;

W okresach wysokiego sezonu przygotujemy także tzw. kącik regionalny z wyborem ekologicznych, naturalnych i lokalnych produktów podhalańskich.

W godzinach 16.00 – 18.00 zapraszamy na obiadokolacje

Zawsze świeża zupa serwowana w wazach, danie główne z solidną porcją mięsa lub ryby, serwowane na talerzach  oraz deser z kawą lub herbatą, i woda mineralna.

Zdając sobie sprawę, iż nasi najmłodsi Gocie wymagają częstszych posiłków, nasza kuchnia zaprasza do konsumpcji samej zupy, gdy tylko ta jest gotowa (między 13.00 a 14.00) i potem już tylko II dania i deseru wieczorową pora.

W barze oferujemy bogaty wybór napoi alkoholowych i bezalkoholowych.

Na kawę z domowym ciastem i poranną prasówkę zapraszamy na nasz taras słoneczny, a na chłodne piwo do chaty grillowej.

Dzięki profesjonalnemu zapleczu, spełniającemu najsurowsze normy i wytyczne odpowiednich urzędów, a przede wszystkim naszej Szefowej Kuchni, gwarantujemy najwyższej jakości posiłki satysfakcjonujące podniebienia i zapewniające bezpieczeństwo konsumentów.


Masz pytania?

Reymontówka
ul. Nędzy-Kubińca 170
34-511 Kościelisko
email: reymontowka@mipro.pl
tel: (+48) 18 20 70 181
tel: (+48) 660 729 661

Nasi partnerzy