Pokoje

18 przestronnych, jasnych pokoi z łazienkami
Podziel się

Pokoje gościnne w Kościelisku

Pensjonat oferuje 16 przestronnych, jasnych pokoi z łazienkami wyposażonymi w kabiny prysznicowe.  W sumie ok. 45 miejsc do spania. W pokojach łoża drewniane oraz sofy rozkładane, stoły z  krzesłami i gustowne szafy. Wszystkie meble wykonane z litego drzewa na zamówienie wg projektu dedykowanego Reymontówce. W pokojach TV(LCD 32”), telefony, chłodziarki- mini lodówki oraz czajniki bezprzewodowe a w łazienkach suszarki do włosów. Wykończenie pokoju spójne estetycznie z meblami wg stylizacji plastycznej utrzymanej w jednym stylu.

Wszystkie pokoje posiadają centralnie sterowany system wentylacji, czujniki dymu, drzwi przeciwpożarowe, a  wyposażenie posiada certyfikaty niepalności.

Większość z pokoi posiada wspaniały  widok na Giewont i masyw Czerwonych Wierchów oraz tarasy lub balkony.

Cały obiekt, w tym oczywiście poje posiada kategoryzację 3*, w związku z tym  wszystkie pomieszczenia spełniają zarówno  wymogi formalne ( wielkość, wyposażenie) jak i estetyczne( design i komfort), oraz bezpieczeństwa ( jakość materiałów procedury utrzymania czystości).

Wynajem pokoi:

Ze względu na rozmiar pokoi podzieliliśmy je na czerty odrębne grupy. I tak oferujemy Państwu:

pokoje gościnne kościelisko1)      przykładowy pokój standardowy:  usytuowany na pierwszym lub czwartym piętrze, przytulny, z łożem małżeńskim. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem, wyposażoną w suszarkę do włosów. Min 15m2. Możliwy z balkonem i widokiem na Tatry.

2)      przykładowy pokój powiększony:  usytuowany na pierwszym, drugim lub trzecim  piętrze, przestronny, jasny, z łożem małżeńskim oraz  dwuosobową, rozkładaną kanapą. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. W pokoju istnieje możliwość wstawienia tzw dostawki. Min 21m2. Możliwy z balkonem i widokiem na Tatry

3)      przykładowy pokój rodzinny:  usytuowany na pierwszym do czwartego  piętra, składający się z dwóch osobnych pomieszczeń – przytulnej sypialni z łożem małżeńskim oraz wygodnego saloniku z dwuosobową, rozkładaną kanapą. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową, jasną łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. Z części wypoczynkowej wyjście na balkon/taras. Min 22m2. Możliwy z widokiem na Tatary.

Wynajem pokoi kościelisko4)      przykładowy apartament: usytuowany na drugim, trzecim lub piątym piętrze, przestronny, składający się z dwóch osobnych pomieszczeń – przestronnej  sypialni z łożem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym oraz wygodnego saloniku z dwuosobową, rozkładaną kanapą. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. Z części wypoczynkowej wyjście na balkon/loggie ze wspaniałym widokiem na całe Tatry Zachodnie ( od Giewontu poczynając, przez masyw Czerwonych Wierchów, Bystre na Słowacji po Kominiarski Wierch). Min 30 m2.

5)      pokój studio: usytuowany na trzecim lub czwartym piętrze, przestronny, z dwoma łożami małżeńskimi oraz dwiema kanapami jednoosobowymi. W pokoju znajduje się aneks kuchenny ( lodówka, zlewozmywak, kuchenka elektryczna dwu palnikowa, czajnik bezprzewodowy, zastawa kuchenna, kpl naczyń) Ponadto wyposażony jest w TV(LCD 32”). Posiada przestronną, komfortową łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. Widok z dużego okna szczytowego na Tatry Zach., pobliski lasek oraz plac zabaw. 43m2.

We wszystkich pokojach jak i w całym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia,  Z zakazu wyłączone są balkony/tarasy.

Posiadamy dwa pokoje przygotowane do przyjmowania Gości ze zwierzętami domowymi. Pokoje te nie różnią się niczym od pozostałych po za tym, że są objęte odrębną procedurą konserwatorską oraz  utrzymania czystości i higieny.


Masz pytania?

Reymontówka
ul. Nędzy-Kubińca 170
34-511 Kościelisko
email: reymontowka@mipro.pl
tel: (+48) 18 20 70 181
tel: (+48) 660 729 661

Nasi partnerzy