O nas

PENSJONAT REYMONTÓWKA ***
Podziel się

O nas

Obiekt powstał w 2007 roku wg najlepszych lokalnych wzorców architektonicznych, łącząc klasyczny zakopiański styl z najnowszymi trendami i technikami budowlanymi.

Zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz będziecie Państwo czuli ducha góralszczyzny, jednak w nienachalnej i zaktualizowanej jego odsłonie. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o zapewnianiu komfortu i bezpieczeństwa Gości. Rozwiązania designerskie z kolei gwarantują satysfakcję estetyczną oraz spokój ducha.

Idealne usytuowanie, wystarczająco daleko od zgiełku cywilizacji, na szlaku z Gubałówki do Czerwonych Wierchów a i logistycznie blisko jej serca – Krupówek (4,5km) usatysfakcjonuje każdego chcącego odwiedzić Tatry. Pensjonat został skategoryzowany przez Marszałka Województwa Małopolskiego i zarówno formalnie jak i jakościowo legitymuje się trzema gwiazdkami.

Misja

Reymontówka*** promuje najprzyjemniejszą część turystyki – familijną.

Chcemy dać możliwość zmęczonym pracą rodzicom na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi w sposób, który pozwoli im odpocząć, ale także aktywnie integrować się wzajemnie. Stąd w naszej ofercie słynne pakiety, animujące dzieci indywidualnie oraz  atrakcje dla całych rodzin, gdzie podczas wesołej zabawy są blisko siebie.

Naszym zadaniem ma być maksymalne ułatwienie Państwu pobytu pod Tatrami, zapewnienie bezpieczeństwa, 3* komfortu, merytorycznej wiedzy, ciepłej atmosfery, smacznej kuchni i rzetelnej obsługi.

W myśl uknutej przez nas zasady wynikającej z prostej logiki – dla nas kolejny dzień, jest tylko kolejnym, i jeśli dziś nie ma słońca na pewno będzie za kilka dni. Dla Państwa każdy dzień, jest dniem długo planowanego i wymarzonego  urlopu, zatem brak przysłowiowej pogody kładzie cień na Państwa oczekiwaniach i potrzebach. Do naszych zadań należy więc, niedopuszczenie do powstania nawet najmniejszej rysy na planach i wyobrażeniach dotyczących pobytu u nas.

 

Dla nas,

każdy kolejny dzień jest tylko 1 / 1800 cennego czasu na Podhalu.
Dla Państwa,
przy założeniu tygodniowego pobytu wakacyjnego, każdy dzień  to aż 1 / 7 !
tym samym zapewnienie priorytetu zaspokojenia Państwa potrzeb ma się jak 1 do … 37

i mianownik ciągle dąży do nieskończoności.

I niech ta proporcja, w matematyczny  sposób  wyrazi  naszą atencję do Waszych odwiedzin!


Masz pytania?

Reymontówka
ul. Nędzy-Kubińca 170
34-511 Kościelisko
email: reymontowka@mipro.pl
tel: (+48) 18 20 70 181
tel: (+48) 660 729 661

Nasi partnerzy