Praktyka OTO JA

Podziel się

Drogie kobiety,

Wraz z Marzeną Koptą (znaną z warsztatów Wspierający Rodzic) przygotowaliśmy specjalną ofertę, jakiej jeszcze nie było. Są to warsztaty, które pozwolą Wam doświadczyć siebie, zanurzyć się w praktyce i ćwiczeniach.

 

Zapraszam Cię na 4 dni w pięknym miejscu, w ciszy i przestrzeni, podczas których: 

– Nauczysz się radzić sobie z lękiem. Pokażę Ci sposoby radzenia sobie ze strachem i będziesz miała okazję przerobić swoje największe lęki. Pamiętaj że poczucie winy i wstyd, to tak naprawdę lęk.

– Nauczysz się korzystać ze złości. Uwolnisz tłumioną złość, uwolnisz napięcie, pozamykasz sprawy z przeszłości. Trudno DZIŚ cieszyć się życiem i relacjami, trudno być autentycznym, kiedy nosisz w sobie urazy z PRZESZŁOŚCI.

– Nauczysz się rozmawiać ze swoim wewnętrznym głosem, aby Cię wspierał, pomagał  a nie tylko krytykował i straszył.

– Popracujesz ze swoim wewnętrznym dzieckiem, ona bardzo potrzebuje Twojej miłości, zaufania i wsparcia. Dzięki temu przestaniesz zabiegać o miłość innych.

– Popracujesz nad poddaniem się temu co jest. Żeby nie walczyć z tym co jest, lecz działać w obliczu tego co jest. To się nazywa działanie z poziomu bycia.

Jednym słowem: wierzę, że wrócisz z tego wyjazdu mocniejsza, silniejsza, bardziej pewna siebie, spokojniejsza.

A poza tym jest to czas wspólnoty, budowania relacji. Czas kiedy wszystko można i nic nie trzeba. Czas poznawania się, zaprzyjaźniania się ze sobą, bycia dla siebie dobrą i ważną.

Nie będzie gadania i 300-stronicowych materiałów. Będzie doświadczanie siebie w ćwiczeniach, oraz w codzienności, w każdej chwili TU i TERAZ. Będzie praca z emocjami i myślami, praca nad odkrywaniem potrzeb i znajdowanie strategii na ich zaspokojenie. Będzie odkrywanie siebie od nowa, układanie się z życiem, uczenie się akceptacji tego co jest i odnajdywanie w tym siły.

Podczas tego wyjazdu nie będę nauczycielem, lecz towarzyszem. Będę dzielić się doświadczeniem, będę wspierać Twój proces. TO JEST TWÓJ CZAS, TWOJA ZMIANA TWOJA DROGA.

Zapraszam,

Marzena Kopta

 – więcej szczegółów na www.autentyczni.com.pl 

 


Nie czekaj

Zarezerwuj Teraz Zamelduj się online
Zobacz CENNIK

Masz pytania?

Reymontówka
ul. Nędzy-Kubińca 170
34-511 Kościelisko
email: reymontowka@mipro.pl
tel: (+48) 18 20 70 181
tel: (+48) 660 729 661

Nasi partnerzy